O NAS

Zabezpieczamy, regenerujemy oraz wykonujemy nowe części maszyn i urządzeń w oparciu o nowoczesne technologie materiałowe.

Ideą powstania firmy Resitech było dostarczenie nowoczesnych technologii materiałowych dla przemysłu gwarantujących wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń.

Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na najlepszych dostępnych obecnie technologiach zabezpieczeń powierzchni na bazie węglika krzemu SiC, naturalnej gumy Linatex czy powłok polimerowych takich jak np. polimoczniki. Resitech to oficjalny dystrybutor i partner światowych liderów w branży a na rynku polskim reprezentujemy takie uznane marki jak:

• NOMIG
• WEIR Minerals / Linatex

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabezpieczenia części maszyn i urządzeń, jak i dużych powierzchni i konstrukcji, Nasz zespół, to grupa specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży a nasi dostawcy to producenci stawiający przede wszystkim na jakość produktu. Bardzo duży nacisk kładziemy na zrozumienie problemu naszego klienta oraz na doradztwo w trakcie przygotowania oferty. Naszym priorytetem jest obsługa posprzedażowa zapewniająca bezpieczeństwo eksploatacyjne naszym klientom. Zapraszamy do współpracy!

DO KOGO JEST SKIEROWANA OFERTA

Sprawdz czy nasza Oferta jest skierowana własnie do Ciebie i Twojej firmy

Ekstremalne wymagania wytrzymałościowe w prawie wszystkich gałęziach przemysłu wymuszają tworzenie bezkompromisowych technologii w dziedzinie inżynierii materiałowej. Wszędzie tam, gdzie elementy wykonane ze stali, betonu podlegają silnemu działaniu erozji i korozji, proponujemy zastosowanie najnowocześniejszy materiałów ceramicznych, gumowych i kompozytowych.
Jeżeli poszukujecie Państwo nowych, innowacyjnych rozwiązań, ponieważ dotychczasowe rozwiązania są niesatysfakcjonujące– ta oferta jest skierowana właśnie do Was.
Proponujemy sprawdzenie jakości i możliwości zastosowania oferty Firmy Resitech.
Oferujemy nowoczesne materiały wraz z ich aplikacją wraz serwisem posprzedażnym.